Isola Rossa

Region: 

Isola Rossa je turisticko - lázeňské centrum, ležící poblíž zalivu Asinara na severozapádě Sardinie. Z původně staré rybařské osady se přeměnila v malebné turistické městečko, ktere je díky své poloze rovněž skvělým výchozím bodem pro výlety k historickým a archeologickým památkám, stejně jako do nejznámějších turistických lokalit severu Sardinie (Smaragdové pobřeží, Santa Teresa di Gallura, Castelsardo, Alghero a Stintino). Isola Rossa se rozprostírá na podmanivém pobřeži, charakteristickým svými plážemi a zálivy s jemným bílým pískem, které protínají útesy z červené žuly, přecházející v kontrastu s průzračným, smaragdově zbarveným mořem až do rudých odstínů. Moře Isola Rossy je nekonečným objektem pro podmanivé fotografie a díky své pestrosti je také opravdovým rájem pro milovníky potápěni, kteří zde mohou obdivovat mořske kopretiny (Parazoantos), červený koral (Corallum rubrum), podmořske kaňony plné ryb či nádherné jeskyně nejrůznějšich tvarů a hloubek. Isola Rossa je ideálním místem pro rodiny s dětmi, neboť její zakladní charakteristikou je minimální vzdálenost apartmánu jak od pláže tak i od všech služeb, které městečka nabízí, takže po celou dobu pobytu není třeba používat automobil. Naše agentura, působící již teměř 20 let v oblasti Isola Rossa, oblast Trinita d´Agultu a Vignola, se specializuje zejména na pronájem ubytovacích kapacit v prázdninových střediscích, rezidencích, vilách a vilkách. Dále se zabýváme prostředkováním prodeje apartmánů a nemovistostí všeobecně.

SLUŽBY  NABÍZEJÍCÍ KANCELÁŘ: výlety lodí na souostroví La Maddalena (ostrovy Budelli – Růžová pláž, Spargi, Santa Maria, Caprera), na ostrov Asinara, do měst Alghero a Stintino, na Smaragdové pobřeži a do města Castelsardo, odjezd z Isola Rossa autobusem, návštěva Nuraghu a archeologických nalezišť, exkurze Zeleným vláčkem (Trenino verde) Sardinie za poznáním ostrova ve vnitrozemí, doprava z letišť a přistavů, pronájem automobilů a motorek, možnost placení platební kartou, transfer z Olbie nebo z Alghero do Isola Rossa 1/4 osoby € 115,00 a 5/8 osob € 150,00 za minibus; z Porto Torres do Isola Rossa 1/4 osoby € 80,00 a 5/8 osob € 120,00 za minibus. Ceny informativní

OBCHODY: bankomat, potraviny a drogerie, butik, rybařské a lodní potřeby, místní vyrobky a suvenýry, restaurace, pizzerie, hotová jídla a další obchody.

SPORT A VOLNÝ ČAS: bary, disco pub s živou hudbou, tenisové kurty, fotbalové hřiště, folklorní vystoupení a kabarety na náměstí, NOVÝ ACQUAPARK (vzdálený cca 1700 m od centra Isola Rossa ).

MOŘE: v potápěčském centru kurzy potápění, pronájem vybavení, pronájem lodi, gumových člunů, kanoi, surfů a šlapadel, kurzy windsurfingu, plnění potapěčských bomb, pronájem slunečníků a lehátek.

JAK NÁS NAJDETE: z Porto Torres směr Santa Teresa di Gallura, z Olbie směr Tempio Pausania / Trinita D’Agultu / Isola Rossa (cesta vnitrozemím) nebo směr Santa Teresa di Gallura / Castelsardo (pobřežní cesta). Vzdálenost z přístavů a letišť: Olbia (přístav i letiště) 76 km, Porto Torres (přístav) 65 km, Alghero (letiště) 85 km.

video:   http://www.youtube.com/WWWisolarossaCOM

tower: http://virtualtravelglobe.com/italy/isola-rosa/tower.html

porto: http://virtualtravelglobe.com/italy/isola-rosa/port.html

beach: http://virtualtravelglobe.com/italy/isola-rosa/beach.html

 


Ubytování Isola Rossa