MALTA-Bugiba - Quwra - Hotel Palazzin***

Země: 

Městečka Bugibba a Qawra naleznete umístěné na poloostrově na okraji zátoky svatého Pavla (St. Pauls Bay). Zátoka získala svůj název podle legendy, která praví, že v těchto místech v roce 60 ztroskotal apoštol Pavel. Ten přinesl na Maltu křesťanské náboženství, jež je dodnes převažující vírou na celém ostrově. Bývalé rybářské vesnice Bugibba a Qawra dnes tvoří jeden propojený celek, který se stal jedním z nejvyhledávanějších turistických resortů na celé Maltě. V létě je toto místo velice živé a plné turistů z celého světa, užívajících si paprsků maltského slunce a průzračných vod Středozemního moře. Pokud sem však zavítáte mimo hlavní turistickou sezónu, narazíte na ospalé pobřežní městečko, které nabírá síly na další letní příliv návštěvníků.

Zde nabízíme ubytování v Hotelu Palazzin: http://www.palazzinhotel.com/

Tento komfortní hotel se nachází pouze 10 minut chůze od pláže, na klidném místě v zálivu St. Paul’s a pouhých 100 metrů od přímořských panoramatických promenád v oblasti v letoviscích Qawra a Bugibba. Il Palazzin Hotel stojí v blízkosti oblíbených zábavních míst a zastávek veřejné dopravy, kterými snadno dojedete na různá místa po celém ostrově.Během vašeho pobytu v Il Palazzin vám bude k dispozici ochotný personál. Den můžete začít bohatou snídaní, která je zdarma a podává se formou bufetu.

Pokoje mají balkon s panoramatickým výhledem na bazén, do zahrady, na město nebo na moře. Ke standardnímu vybavení pokojů patří satelitní TV.

Relaxovat můžete v krytém bazénu nebo fitness centru. Venku u hotelu je svěží zahrada s bazénem.

Il Palazzin má dále 2 výtahy, nepřetržitě otevřenou recepci, hernu, čítárnu a vlastní restauraci. Pro hosty je možné zajistit také dopravu na letiště.


Vybavení – Il Palazzin Hotel

Venkovní bazén, Zahrada, Terasa, Sluneční terasa

Aktivity: Sauna, Masáže, Vířivka, Krytý bazén, Pronájem kol, Knihovna

Jídlo a pití: Restaurace, Bar, Restaurace (formou bufetu)

Internet: Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu za poplatek.

Parkování: Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma na přilehlém místě (rezervace není nutná).

Služby: Pokojová služba, Obědové balíčky, Pronájem aut, Kyvadlová doprava (za příplatek), Doprava na letiště (za poplatek), Recepce 24 hodin denně, Směnárna, Úschova zavazadel, Služba praní, Business centrum, Fax/Kopírka

Obecné:Trezor, Bezbariérové, Výtah, Klimatizace

Personál hovoří těmito jazyky: v italštině, ve francouzštině, ve španělštině, v angličtině

ceny pro rok 2018: na vyžádání v CK


 

Lokality MALTA-Bugiba - Quwra - Hotel Palazzin***