SARDÍNIE - Costa Rei - Residence Rey Beach***

Slevy: 
- individuální info v CK
Příplatky: 
malá zvířata za poplatek 35 €/týden (na vyžádání)
Popis: 

Nově vystavěný apartmánový komplex se nachází na okraji pobřeží Costa Rei přímo u krásné písečné pláže. Jedná se o jedinou residenci v této oblasti tzv.„klubového typu“ nabízející množství sportovních aktivit, večerní zábavy a možnosti připlacení večeří. Residenci tvoří hlavní budova, ve které se nachází recepce, bar, restaurace a obchod, a jednotlivé budovy, ve kterých jsou umístěny apartmány. Apartmány jsou postaveny na rozlehlé travnaté ploše, a jsou obklopeny bazény a sportovními hřištěmi, dětským koutkem a animačním amfiteátrem. Asi 200 m od residence se nachází malé obchodní centrum s obchody všeho druhu a nedaleko také množství restaurací a obchodů se suvenýry. Sama residence nabízí bohaté sportovní vyžití – velký bazén, rozdělený na dětský a pro dospělé, beachvolejbal, minigolf, kurzy aerobiku, aquaerobiku, tenisu, latinsko-amerických tanců.

video tour: http://www.youtube.com/watch?v=Qd7KBsefqIk

foto pláže u rey beach: http://www.reybeach.it/la-spiaggia/

fotogalerie: http://www.reybeach.it/foto-gallery/

 

 

Strava: 
Vlastní strava
Typy apartmánů: 

Všechny přízemní apartmány jsou vkusně zařízeny, mají vlastní vchod a terasu s nábytkem, TV, některé apartmány mají klimatizaci (nutno vyžádat v okamžiku objednávky). MONO 2/4  (24m2) - obývací pokoj s rozkládacím 2 divanem, kuchyňský kout, vlastní soc. zařízeníBILO 3 (27m2) - obývací pokoj s rozkládacím divanem, kuchyňský kout, vlastní soc. zařízeníBILO 4 (35m2)- ložnice s manželskou postelí, obývací pokoj s rozkládacím 2 divanem, kuchyňský kout, vlastní soc. zařízení  ( obsazenost musí být vždy 4 osoby )TRILO 6 (45m2) - 2 ložnice s manželskou postelí, obývací pokoj s rozkládacím 2 divanem, kuchyňský kout, vlastní soc zařízení  ( obsazenost musí být vždy 6 osob )


Vzdálenost od pláže: 
500 m
Informace o pláži: 
Krásná, dlouhá pláž s jemným pískem, volná i s plážovým servisem.
Výlety: 
Za poplatek residence organizuje výlety do vnitrozemí i podél pobřeží.
ceny na vyžádání v CK
V ceně: 
pronájem apartmánu na 7 nocí, plážový servis ( 3 řada a dál...)
Povinné poplatky na místě: 
spotřeba energií, ložní prádlo, ručníky 40 €/os./týden ( děti do 4 let neplatí ), závěrečný úklid 55 €/mono a bilo a 65 €/trilo (neuklizený kuch. kout 30 €)
pobytová taxa - 0,50 - 0,70€/osoba nad 13 let na den
.


K dokoupení: 
klimatizace 40€/týden, dětská postýlka (0 - 3 roky) 35 €/týden,
Vratná kauce: 
150€
Příjezd: 
sobota/úterý 17:00 - 20:00, na vyžádání kdykoli
Odjezd: 
sobota/úterý do 10:00, na vyžádání kdykoli
Minimální počet nocí: 
7
Další informace: 

zajišťujeme prodej trajektových lístků ON-LINE bez man. poplatků a letenek