ITÁLIE - Bormio - autobusem

 V CENĚ JE SKIPAS NA 3 STŘEDISKA V OBLASTI ALTA VALTELLINA - BORMIO, SANTA CATERINA A SAN COLOMBANO!

TATO STŘEDISKA JSOU PROPOJENA LANOVKOU.

Hotely jsou situovány do 650 m od sjezdovky a do 100 m od zastávky skibusu. Centrum města s restauracemi, bary a obchody se nachází do 100 m. Termální lázně jsou cca 600 m. 

Na mapě - https://www.google.com/maps/d/edit?hl=cs&authuser=0&mid=zRj8LC70jfd4.k_MRh_pE0Cgg

Vybavení recepce, centrální trezor, bar, restaurace, společenská místnost s TV, parkoviště, úschovna lyží.

Ubytování je možné i v hotelové depandanci naproti hotelu.

Ubytování standardně vybavené 2-lůžkové pokoje s možností 1-2 přistýlek (možná patrová postel). V pokojích najdete vlastní soc. zařízení, případně TV a telefon.

Stravování polopenze (snídaně formou bufetu, večeře - pevně stanovené menu). Nápoje za poplatek.

Poznámka Důležitá upozornění: Na začátku a na konci sezóny nemusí být otevřeny zcela všechny vleky v rámci lyžařského střediska. Tato skutečnost neopravňuje klienty k poskytnutí jakékoliv slevy ze zájezdu. Začátkem a koncem sezóny je omezen provoz skibusů. Skibusy jsou čistě v režii lyžařského střediska. Cestovní kancelář má právo změnit termín zájezdu na nejbližší možný termín, ve kterém bude splněna podmínka naplnění min. počtu 40 osob, či nabídnout změnu lyžařského střediska na stejný termín, kde je podmínka min. 40 osob splněna. V případě, že lyžařské středisko bude zcela uzavřeno z důvodu nedostatku sněhu, nabídne cestovní kancelář náhradní termín do stejného střediska nebo stejný termín do jiného střediska, popř. bude klientům vráceno 100% zaplacené částky.

CHECK IN/CHECK OUT: k převlékání a uschování zavazadel v den příjezdu a odjezdu slouží pouze u některých hotelů společenská místnost. Ve většině případů se klienti převlékají v autobuse. Svozové trasy, nástupní místa a přibližné časy odjezdů (může dojít k jejich změně).

nástupní místa bez příplatku: Brno, parkoviště naproti Delta Pekáren, ul. Teslova, 17:30 hod

Velké Meziříčí, benzínová stanice Shell směr Praha, 18:00 hod

Jihlava, čerpací stanice Pávov u D1, 18:45 hod

Praha, Wilsonovo (hlavní) vlakové nádraží, u magistrály, skleněné kopule, 20:15 hod

Beroun, čerpací stanice OMV u dálnice směr Rozvadov, 20:45 hod

Plzeň, Tyllova ulice, před bránou Škoda u pneuservisu, 21:30 hod

Rozvadov, čerpací stanice Agip, sv. Kateřina, 22:30 hod

nástupní místa s příplatkem 400 Kč: Ostrava, parkoviště naproti domu kultury Vítkovice, 14:30 hod Frýdek Místek, staré autobus. nádraží u vjezdu u Vojenské zprávy, 14:50 hod Nový Jičín, čerpací stanice LMX Group a.s., Malostranská 594, 15:10 hod Hranice, parkoviště u motorestu Sparta u Hypernovy, 15:40 hod Olomouc, staré autobusové nádraží u otočných hodin, třída Svobody, 16:15 hod Prostějov, před budovou vlakového nádraží stanoviště H, 16:40 hod Vyškov, čerpací stanice Agip u dálnice směr Brno, 17:00 hod

Trasa A: základní nástupní místa pro střediska Civetta, S. Martino di Castrozza, Bormio, Aprica, Marilleva: Praha, Beroun, Plzeň, Rozvadov Svozová místa do Prahy bez příplatku: Brno, Velké Meziříčí, Jihlava Svozová místa do Prahy s příplatkem 400 Kč/osoba: Ostrava, Frýdek Místek, Nový Jičín, Hranice, Olomouc, Prostějov, Vyškov - svozová místa s příplatkem platí pro období 11.12. - 22.12.2015 a od 9.1.2016 do konce sezóny - v případě nesplnění podmínky min. počtu 8 osob z daného svozového místa má CK právo na změnu nástupního místa na co nejbližší místo na trase autobusu nebo zajištění náhradní autobusové dopravy do základního nástupního místa (pravidelná autobusová linka, vlak, mikrobus, osobní auto). Náklad hradí cestovní kancelář včetně zavazadel a přepravy lyží/snowboardu.

- svozová linka z Ostravy jede směr Brno - Praha - Plzeň - Rozvadov a do cílové destinace v Itálii - na svozové autobusy nejsou dělány zasedací pořádky, ty jsou až ve finálním autobuse z Prahy, který vás dále poveze do cílové destinace v Itálii MÍSTENKY V AUTOBUSE – klienti si mohou zakoupit místenku v autobuse za 150 Kč/os. na žádost u pracovníka CK. Klient může požadovat konkrétní číslo sedačky. Vzhledem k tomu, že každý autobus má jiný zasedací plán, je důležité, aby klient při rezervaci upřesnil i umístění tzn. druhá řada, dvousedačka na straně za řidičem (levá strana); první řada, dvousedačka na pravé straně. Toto kritérium bude rozhodujícím pro prodejce/pracovníka dopravy při udělení konkrétního čísla sedačky.

 

NABÍDKA A CENY : NA VYŽÁDÁNÍ V CK